Valentýna moc nemusím, připadá mi, že byl tento americký svátek do našich končin tak trochu uměle zavedený. Něco jako Santa Claus o Vánocích.
Není vám lhostejný osud opuštěných zvířat? Pak podpořte dobrou věc a zúčastněte se charitativního pochodu „Přímo za čumákem“ , který se uskuteční 18. 4 .
Strom splněných kočičích přání, zkráceně Kočičí přání, je online sbírka, která opět ukázala, že lidem v České republice není lhostejný osud koček bez domova. Pořádá ji Devět životů o.
I letos se od 14. prosince do Tří králů koná již tradiční internetová sbírka na podporu koček v péči mnoha organizací z celé České republiky.
Občanské sdružení Psí detektiv se během roku 2014 zapojilo celkem do 1671 případů ztráty či nalezení zvířete. Úspěšnost při pátrání po ztracených zvířatech se pohybovala v průměru okolo 65%.
Podle aktuálního průzkumu plánují majitelé domácích zvířat koupit svým mazlíčkům vánoční překvapení, většinou v ceně do 200 korun. Každý třetí páníček nebo panička pro ně na Štědrý den připraví i něco lepšího na zub.