VÝPRODEJ - PRO PLAN cat KITTEN delicate

Omlouváme se, ale tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z podobných produktů v levém menu, nebo se můžete inspirovat ve zboží, co s tímto produktem zakoupili ostatní.

Katalog: 2100001

starý obal - doprodej

 

Pro koťata ve věku 1 - 12 měsíců s citlivou kůží a trávením a pro mlsná koťata a pro březí a kojící kočky.

PRO PLAN Kitten Delicate, vysoce tolerovaná receptura s omezeným počtem vybraných zdrojů bílkovin, snižuje riziko vzniku ranných potravinových alergií. Šetrná receptura usnadňuje koťatům přechod z mateřského mléka na tuhou stravu. Receptura s kvalitním krůtím masem jako hlavní složkou, vedlejšími výrobky z jater, kvasnicemi, vejci a živočišným tukem je vysoce chutná i pro ty nejmlsnější koťata.

  • Natural Feline Protection - kombinace silných antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a minerálů podporuje funkce klíčových obranných systémů kotěte.
  • Pouhé 4 zdroje bílkovin pro snížení rizika vzniku ranných potravních alergií.
  • Vyšší hladina bílkovin (40%) podporuje optimální růst rozvojem svalové hmoty bez nadbytečného tuku.
  • Vyšší hladiny vitamínu E a zinku pro optimální obranyschopnost.
  • Obsahuje DHA, základní živinu nacházející se v mateřském mléce, důležitou pro rozvoj mozku a zraku koťat.
  • Menší granule specifického tvaru pro snazší kousání.

Složení: Krůtí maso (20%), rýže (15%), dehydrované krůtí bílkoviny, kukuřičná lepková moučka, rýžová lepková moučka, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), vedlejší produkty z jater, kukuřičný škrob, sušená vejce, řepná dužina, rybí tuk, chlorid draselný, cholin chlorid, pivovarské kvasnice, minerální látky, chlorid sodný. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, vitamíny skupiny B 230 mg/kg, taurín 1700 mg/kg.

Obsahuje EU povolené doplňkové látky:beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu,kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky: Bílkoviny40,0%, tuk 20,0 %, popel 7,0%, kyselina linolová 2,5%, vláknina 1,5%,vápník 1,3%, fosfor 1,1%, hořčík 0,1%, vlhkost 7,5%.

Krmný návod:

Koťata obvykle začínají ochutnávat tuhou stravu ve věku 3 až 4 týdnů. Mějte pro ně nepřetržitě k dispozici navlhčené granule PRO PLAN Kitten. Po odstavu (6. až 8. týden věku) mohou koťata pravidelně konzumovat suché nebo navlhčené krmivo. Pokud granule mícháte s vodou, přidávejte teplou vodu (ne horkou) v poměru maximálně jeden díl vody ke třem dílům granulí.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

Průměrné denní krmné dávky

Věk (týdny) Množství krmiva (g)
3 - 6 30 - 40
6 - 24 40 - 90
24 - 52 90 - 80

Březí a kojící kočky:

Hmotnost (kg) Množství krmiva (g)
2 - 4 30 - 60
4 - 6 60 - 90
6 - 8 90 - 120