PURINA cat chow URINARY

Omlouváme se, ale tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z podobných produktů v levém menu, nebo se můžete inspirovat ve zboží, co s tímto produktem zakoupili ostatní.

Katalog: 2083

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky.

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Speciální receptura je určena pro kočky trpící zvýšenou tvorbou struvitů (ledvinové kameny) a kočky kastrované. Granule Cat chow urinary jsou křehké, tvaru čočky, střední velikosti, příjemné vůně a chuti. Krmivo pro kočky cat chow obsahuje Naturium TM, což je receptura kombinací vlákniny z přírodních zdrojů, rostlinných složek (mrkev,petržel,špenát,celozrnné obiloviny,čekanka a kvasnice) a prebiotik. Celá kombinace s optimálně vyváženým poměrem minerálních látek, šetří močové cesty, přispívá k zdravé střevní mikrofloře, dobrému trávení a tím k celkovému zdraví vaší kočky. Na ochraně močových cest se podílí i přidaný rybí tuk. Granule neobsahují barviva, umělá ochucovadla, ani umělé konzervační látky.  Granule Cat chow urinary s kuřecím masem pro dospělé kočky podávejte suché, nevlhčené. Zajistíte tak dentální hygienu pro vaši kočku.

Na  krmivo PURINA CAT CHOW přejděte postupně během 7 dnů.

Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Toto krmivo se zaměřuje na eliminaci nadměrného okyselení nebo naopak alkanizace moči, což je nejčastější příčinou vzniku ledvinových kamenů. Současně zajišťuje stály přísun kompletní a vyvážené výživy pro dospělé kočky.

Složení: Obiloviny (49 % celozrnné*), maso a živočišné produkty (25 z toho kuře 14% %**), bílkovinné extrakty, oleje a tuky (0,7 % rybí tuk), vedlejší produkty rostlinného původu , zelenina* (2 % sušený kořen čekanky, 0,07 % sušená mrkev (odpovídá 0,4 % mrkve), 0,07 % sušený hrášek (odpovídá 0,4% hrášku), minerální látky, kvasnice* (0,3 %).Přírodní suroviny

Doplňkové látky :  Nutriční doplňkové látky : m.j./kg. : vit. A -17000, vit.D3- 1400,vit.E -120mg/kg.,síran železnatý monohydrát (Fe : 64),Jodičnan vápenatý bezvodný (I -2,1), síran měďnatý pentahydrát (|Cu -12),síran manganatý monohydrát (Mn-6,9), síran zinečnatý monohydrát(Zn-90), seleničitan  sodná (Se-0,14), taurin- 1150

Analytické složení :  protein -  32%,  tuku -  11%, anorganické látky - 8,0%,hrubá vláknina 2,5%